Oferta dla firm

W naszej ofercie posiadamy produkty, które stanowią elastyczną i nowoczesną odpowiedź na zmieniające się potrzeby przedsiębiorców.

Leasing i kredyt samochodowy

To propozycja, dzięki której szybko i w prosty sposób, przy minimalnym wkładzie własnym, z ratą dopasowaną   do możliwości finansowych Klienta, pomagamy mu sfinansować nabycie środków trwałych nowych a także używanych – urządzeń, maszyn produkcyjnych, samochodów osobowych i ciężarowych, i innych. Nasz doradca bierze udział i udziela wsparcia w całym procesie prowadzącym do podpisania umowy leasingowej i realizacji środków.

Kredyty bez zabezpieczeń

To oferta dla małych i średnich przedsiębiorców pragnących dokonać inwestycji w rozwój firmy, które to inwestycje wymagają nakładów często przewyższających dochód przedsiębiorstwa, jednocześnie chcących uniknąć dodatkowego poręczenia np. w postaci hipoteki, weksla, czy kaucji. Proces realizacji takiego kredytu ulega znacznemu skróceniu i uproszczeniu, przy minimalnych formalnościach.

Faktoring

To oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy chcąc zachować płynność finansową i uniknąć niewypłacalności swoich kontrahentów, powierzają nam wykupienie wystawionych przez siebie faktur. Zyskują tym samym szybki dostęp do swoich należności.
– niepełny – z regresem/zapłata firmie faktoringowej w przypadku niewypłacalności kontrahenta
– pełny – bez regresu/przyjęcie przez firmę faktoringową ryzyka niewypłacalności kontrahenta
– odwrotny – wsparcie finansowe firmy faktoringowej zabezpieczające zobowiązania wobec kontrahenta

Zainteresowany? Nie wahaj się skontaktować z nami i spytać o szczegóły. Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje wątpliwości.

© Copyright - All Partners 2018 powered by bmgrt