Oferta dla osób fizycznych

Proponujemy kompleksowe rozwiązania finansowe dla osób fizycznych osiągających dochody z różnych źródeł.

Kredyt gotówkowy

To oferta skierowana do osób potrzebujących gotówki do osiągnięcia zamierzonych planów, marzeń i niespodziewanych potrzeb. Nasz doradca bez zbędnych formalności przeanalizuje z Klientem ofertę kilku Banków, by dobrać idealną dla jego potrzeb i możliwości. W jasny i przejrzysty dla Klienta sposób przedstawi szczegóły dotyczące kosztów, czasu spłaty i wysokości raty. Służyć będzie także pomocą już po podpisaniu umowy kredytowej.

Kredyt konsolidacyjny

To oferta skierowana do osób, które posiadają zobowiązania wynikające z więcej niż jednej umowy  kredytowej, chcących uporządkować swój domowy budżet. Kredyt konsolidacyjny pozwala połączyć pożyczki z różnych  źródeł, co sprawia, że obniża się miesięczna rata, a także wydłuża okres spłaty. W zależności od zdolności kredytowej istnieje możliwość uzyskania również dodatkowej gotówki na dowolny cel.

Kredyt hipoteczny

To oferta dla osób pragnących zrealizować swoje marzenia i plany dotyczące zakupu : działki, mieszkania, czy domu(również budowy), a także remontu, wykończenia czy adaptacji tychże nieruchomości. To kredyt długoterminowy oparty na głównym zabezpieczeniu w postaci hipoteki(czyli ograniczonego prawa do własności lub użytkowania wieczystego), ustanowionym na rzecz Banku. Nasi wyspecjalizowani w udzielaniu takich kredytów doradcy przeanalizują wnikliwie oferty kilku Banków tak, by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom Klienta.

Kredyt samochodowy

To propozycja, dzięki której szybko i w prosty sposób, przy minimalnym wkładzie własnym, z ratą dopasowaną   do możliwości finansowych Klienta, pomagamy mu sfinansować nabycie aut nowych a także używanych.. Nasz doradca bierze udział i udziela wsparcia w całym procesie prowadzącym do podpisania umowy i realizacji środków.

Kredyt gotówkowy bez BIK

Kredyt dla osób zadłużonych to pojęcie bardzo szerokie. Teoretycznie zadłużony jest przecież każdy, kto posiada jakikolwiek kredyt/pożyczkę w Banku lub firmie pożyczkowej. Jednak w potocznym rozumieniu kredyt dla osób zadłużonych to produkt adresowany do osób mających problemy ze spłatą swoich zobowiązań, często z negatywną historią kredytową w BIK (Biurze Informacji Kredytowej) i komornikiem sądowym.

Zainteresowany? Nie wahaj się skontaktować z nami i spytać o szczegóły. Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje wątpliwości.

© Copyright - All Partners 2018 powered by bmgrt